ми хотіли б нагадати Вам про майбутній захід, на який ми також щиро запрошуємо Вас.
Це перший рік проведення Постійної конференції словацьких медиків, яка є продовженням успішного нульового року минулого року. Завдяки позитивним відгукам ми вирішили продовжити цю ініціативу та розвивати її надалі.
Програма конференції наразі доопрацьовується, і ми хотіли б наголосити, що Ваше ім’я також може з’явитися у списку доповідачів. Тож якщо у Вас є тема, яку Ви хотіли б презентувати, або Ви бажаєте взяти участь у одній із наших панельних дискусій, не вагайтеся звертатися до нас.
Тематично ми хочемо зосередитися, зокрема, на:
статусі та потребах медичних сестер,
психічному здоров’ї медичних працівників,
актуальних проектах словацьких медичних фахівців, які працюють за кордоном,
взаємодії словацьких медичних працівників за кордоном зі Словаччиною
Перший день конференції буде присвячений системним проблемам словацької системи охорони здоров’я.
Другий день буде присвячений практичному досвіду та новим тенденціям у сфері охорони здоров’я.
Просимо вас вже зараз зарезервувати цю дату у своєму календарі:
29–30 травня
Захід відбудеться за адресою:
Братислава, Tower 1, Vajnorská 100/A
Ми будемо дуже раді, якщо ви приєднаєтеся до нас і станете частиною цієї професійної платформи.
Якщо ви зацікавлені в активній участі або маєте будь-які запитання, не вагайтеся звертатися до нас.